Футбольний клуб “Скала” проводить збір коштів для безоплатного дитячого табору

Здоров’я дітей є одним з пріоритетів ГО «Життя» і саме на його захист направлена більшість нашої адвокаційної та інформаційної роботи.
Війна росії проти України забрала безпечне дитинство в українців – дітей продовжують вбивати та ранити, а жорстока реальність залишає у хлопчиків та дівчаток глибокі травми. Саме тому команда ГО «Життя» підтримала соціальний проєкт Футбольного клубу Скала, який організовує в липні та серпні безоплатні оздоровчі 10-денні футбольні табори для дітей, які постраждали через війну.
Керівник цього футбольного клубу зараз проходить службу в ЗСУ, а сам клуб надає волонтерську допомогу для внутрішньо переміщених осіб (з 24 лютого тут проживали понад 300 переселенців). Футбольний клуб Скала проводить збір коштів для безоплатного дитячого табору. Перший табір планується з 14 липня. Вже зібрано 56 000 грн, ще не вистачає 154 000 грн. (загальна сума на один 10-денний табір 210 000 грн на 30 дітей, Вартість оздоровлення 1 дитини становить близько 7000 грн, включаючи проживання та 4-х-разове харчування та програму табору).
❗ В списку дітей на перший табір є діти, в яких зруйновано дім, в яких загинули рідні, які проживали в окупації чи на власні очі побачили вбивства та руйнування https://cutt.ly/2KC3euk
Програма табору включає елементи відновлення: футбольні тренування від тренерів (мають ліцензії від UAF та FIFA), заняття з психологами, фізичну реабілітацію, анімаційну програму, відпочинок на озері, екскурсії в Карпати.
❗ Детальна інформація про табір https://cutt.ly/kKC3W99
Ви можете порекомендувати дитину, яка постраждала через війну, та індивідуально оплатити її відпочинок у таборі. Посилання на реєстрацію в табір https://cutt.ly/xKKYjD8
❗ Реквізити для фінансової допомоги:
✅ Реквізити для перерахування на юридичну особу https://cutt.ly/kKC3W99
✅ Рахунок в ПриватБанку (гривня)
4149499146776826 Левицький В’ячеслав
✅ Paypal levslavik@ukr.net
Українські діти заслуговують безпечного та щасливого дитинства – допоможемо дітям разом!
Поділитися новиною: