Коли Україна ратифікує Протокол про ліквідацію незаконної торгівлі тютюном?

30-го листопада з 11:30 до 12:30 в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, де народні депутати та представники громадськості наголосять на нагальній необхідності ратифікації Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні.

Під час заходу учасники обговорять перспективи та переваги приєднання України до Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами у напрямку міжнародної боротьби із тютюновою контрабандою. Також спікери розкажуть, хто затягує процес ратифікації Україні та які це має ризики для нашої держави.

Запрошені спікери:

  • Ганна Гопко, народний депутат України;
  • Ігор Луценко, народний депутат України;
  • Андрій Скіпальський, голова правління ГО “Життя”;
  • Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;
  • Представник Державної фіскальної служби;
  • Представник Міністерства охорони здоров’я.

Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Довідково: Протокол про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами – міжнародний інструмент боротьби з контрабандою тютюнових виробів. Цей документ є першим протоколом Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну, яку Україна ратифікувала у 2006 році. Протокол прийнятий загальним консенсусом на Конференції Сторін РКБТ ВООЗ у 2012 році та набуде чинності через 90 днів після того, як його ратифікують перші 40 країн. Станом на листопад 2017 року Сторонами Протоколу вже стали 33 держави.

Приєднання до Протоколу разом з 40 країнами надає Україні можливість бути учасником першої зустрічі Сторін Протоколу у листопаді 2018 року в м. Женева для обговорення шляхів імплементації та визначення фінансових ресурсів реалізації Протоколу.

Для контактної інформації: Оксана Тотовицька, медіа-координатор ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, oksana@center-life.org

Поділитися новиною: