Круглий стіл: «Як тютюнові компанії використовують прогалини в законі щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів?»

У четвер 10 жовтня 2013 р., з 14:00 до 16:30 в готелі «Київ» (зал «Кришталевий») відбудеться круглий стіл на тему: «Як тютюнові компанії використовують прогалини в законі щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів?» за участі експертів, народних депутатів, контролюючих центральних та регіональних органів, представників рекламного бізнесу та громадськості.

Мета круглого столу – експертне обговорення шпарин діючого Закону № 3778, яким забороняється реклама, спонсорство та стимулювання продажу тютюнових виробів і напрацювання пропозицій по вдосконаленню законодавства щодо реклами тютюнових виробів задля підвищення ефективності його виконання та закріплення тенденції до зменшення рівня споживання тютюнових виробів. А також обговорення, на основі результатів загальноукраїнського моніторингу пунктів продажу, механізму заборони викладки пачок сигарет у вітринах пунктів продажу як ефективного способу, що дозволить покращити рівень виконання закону в цілому.

Адреса проведення: м. Київ, вул. Грушевського, 26\1.

Організатори круглого столу – члени коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» – ГО «Інститут Медіа Права», регіональний центр громадянського представництва «ЖИТТЯ» та ГО «Телекритика».

До участі у засіданні круглого столу запрошені представники:

 1.        Верховної Ради України;
 2.        комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації;
 3.        Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів;
 4.        представники Бюро ВООЗ в Україні;
 5.        регіональних інспекції із захисту прав споживачів;
 6.        Асоціації замовників та виробників соціальної реклами, РА «Яспис»;
 7.        кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики  Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
 8.        Всеукраїнської рекламної коаліції;
 9.        відділу контролю за тютюном Інституту стратегічних досліджень МОЗ України;
 10.        проекту «Донецьк без тютюнового диму» Донецької обласної всеукраїнської громадської організації «Комітет Виборців України»;
 11.        проекту «Крим без тютюнового диму» Кримської республіканської асоціації «Екологія і мир»;
 12.        проекту «Одеса без тютюнового диму» одеської обласної організації політичної партії «Демократичний Альянс»;
 13.        ГО «Молодіжна організація «СЛАВІС-ВІННИЦЯ».

  Акредитація:

  Юлія Солоха,

 координатор проекту «Київ без тютюнового диму»,

097-675-91-38, yulia@medialaw.kiev.ua

Поділитися новиною: