Мексика заборонила продаж електронних сигарет та ТВЕНів

Мексика заборонила розповсюдження та продаж електронних сигарет та ТВЕНів. Відповідний Закон підписав президент країни Андрес Мануель Лопес Обрадор. Глава держави пояснив, що рішення ухвалено для захисту здоров’я дітей та підлітків, яких тютюнова індустрія залучає до куріння.

 

У серпні 2021 року президент Мексики заборонив ввезення до країни, електронних сигарет та ТВЕНів, а у лютому 2022 – го підписав Закон щодо контролю над тютюном, що забороняє куріння та використання електронних сигарет та ТВЕНів у закритих громадських приміщеннях та на робочих місцях.

 

Міжнародна спільнота високо оцінила досягнення Мексики та 27 травня президент Обрадор був по праву відзначений спеціальною нагородою від ВООЗ,  що присвячена Всесвітньому дню без тютюну на знак визнання досягнень у боротьбі проти тютюну.

 

В Україні 2022 рік також став знаковим роком у посиленні захисту населення від шкоди тютюну та електронних пристроїв для куріння завдяки підписанню комплексного антитютюнового Закону №1978. Норми Закону передбачають заборону на застосування тютюновою індустрією маркетингових технологій, спрямованих на підвищення привабливості тютюнових виробів, стимулювання продажів і створення ілюзії меншої шкоди.

 

З 11 липня 2023 року в Україні набуде чинності норма, що забороняє рекламу, стимулювання продажу та спонсорство електронних сигарет, рідин що у них використовується, а також пристроїв для споживання тютюнових виробів електричного нагрівання (так званих ТВЕНів). В Україні нарешті зникне реклама електронних пристроїв для куріння, завдяки якій тютюнова індустрія залучає до куріння дітей та підлітків.

 

А вже з 11 липня 2022 року в Україні запроваджуються додаткові правила щодо захисту бездимного середовища. Зокрема,  забороняється куріння тютюнових виробів для нагрівання на рівні з сигаретами, кальянами та е-сигаретами у визначених громадських місцях.

Поділитися новиною: