Міністр фінансів Сергій Марченко закликав найбільші тютюнові компанії світу припинити співпрацю з росією

Міністр фінансів Сергій Марченко офіційними листами звернувся до керівництва найбільших тютюнових компаній British American Tobacco, Japan Tobacco International та Philip Morris International із закликом зупинити бізнес у рф.

 

За словами міністра, працювати та вести бізнес в РФ означає сплачувати податки, які спрямовуються на фінансування терористичних дій режиму Путіна. “І сотні міжнародних компаній вже зробили вибір на користь миру та припинили роботу у рф”, – додав міністр.

 

Два найбільші тютюнові гіганти – Japan Tobacco International (JTI) та Philip Morris International (PMI) у 2020 році сплатили до бюджету країни-агресора 478 мільярдів рублів – це  ($5.73 млрд). За ці гроші армія рф оплачує зброю, що вбиває українців.

Окрім тютюнових гігантів, ще кілька великих корпорацій продовжують бути співучасниками злочинів путіна.

 

Марченко закликав не вести бізнес на крові, бо росія вбиває мирне населення України.

 

«121 дитина загинула, мільйони українців вимушено покинули свої домівки, тисячі зруйнованих шкіл, лікарень, дитсадків. Можна нескінченно перелічувати жахливі наслідки, яких зазнає Україна внаслідок варварської війни розпочатої  рф», – зазначив Сергій Марченко.

 

Вкотре наголошуємо: вживання будь-яких тютюнових виробів незалежно від виробника є шкідливим для здоров’я людини та викликає захворювання, що призводять до передчасної смерті. Бажаємо усім українцям у цей непростий час стати сильнішими та відмовитися від вживання будь-яких тютюнових виробів та електронних пристроїв для куріння. Здоров’я нам знадобиться для боротьби з ворогом.

Лист до Philip Morris International

Лист до British American Tobacco

 

Лист до Japan Tobacco International

 

Поділитися новиною: