Під тиском міжнародної спільноти, тютюнова компанія British American Tobacco припиняє роботу у РФ

Під тиском міжнародної спільноти ще один представник BigTobacco – тютюновий гігант British American Tobacco залишає російський ринок, хоча ще декілька днів тому компанія лише заявляла, що призупиняє заплановані інвестиції до росії. Останні 16 днів від початку війни проти України, ВАТ продовжувала платити податки країні-агресору.

 

На російських фабриках компанії працювало понад 2500 осіб і тепер вони залишаться без роботи, хоча  їм і обіцяють  зберегти зарплату. Однак ми вважаємо такі заяви досить обнадійливими, тютюнові корпорації, у першу чергу,  завжди націленні на прибуток і ніколи не вкладатимуть гроші туди, де не існує вигоди.

 

Ми закликаємо завдати максимального тиску на компанії JTI та Philip Morris та бойкотувати їхню продукцію, які продовжують працювати у країні-агресорі та сплачувати податки, за які російська влада фінансує військові дії проти України.

 

Вкотре наголошуємо: вживання будь-яких тютюнових виробів незалежно від виробника є шкідливими для всіх, зокрема й тих, хто не курить, та викликає захворювання, що призводять до передчасної смерті. Бажаємо усім українцям у цей непростий час стати сильнішими та відмовитися від вживання будь-яких тютюнових виробів та електронних пристроїв для куріння. Здоров’я нам знадобиться для боротьби з ворогом.

Поділитися новиною: