Прес-анонс акції: “Податковий комітет саботує розгляд законопроектів та блокує проходження антитютюнових ініціатив у сфері охорони здоров’я”

8-го травня о 14:00 Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» пікетуватиме засідання Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, який вже більше року не виносить на розгляд законопроект (№ 2430-1) і, таким чином, блокує включення у порядок  денний ВРУ антитютюнового законопроекту №2820.

Мета акції – звернути увагу народних депутатів, членів Комітету та представників ЗМІ на проблему тютюнового лобі в парламенті. Учасники назвуть прізвища народних депутатів, дії яких свідчать про відстоювання інтересів тютюнових корпорацій та протидію посиленню заходів з контролю над тютюном.

Громадськість звернеться до Голови податкового Комітету Ніни Южаніної з вимогою якнайшвидше розглянути законопроекти № 2430-1 і № 2820 для включення їх до порядку денного пленарних засідань ВРУ. Представники коаліції наголошують, що зволікання з розглядом законопроектів понад рік, є свідченням блокування законодавчих ініціатив у сфері охорони здоров’я та лобізму на користь тютюнових корпорацій.

Адреса проведення пікету: м. Київ, вул. Липська, 3, будівля комітетів ВРУ.

Для контактів:

Український центр контролю над тютюном, ГО «Життя», (063) 261-74-05, (044) 279-68-83,  oksana@center-life.org,

Поділитися новиною: