Презентація моніторингу: як кафе, бари та ресторани дотримуються Закону про заборону куріння

31 січня об 11:00 у пресзалі інформаційної агенції «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) всеукраїнська кампанія «Молодь вільна від куріння» та громадська організація «Центр громадянського представництва «Життя» презентують всеукраїнський громадський моніторинг кафе, барів та ресторанів щодо виконання ст. 13 Закону №2899-IV, яка забороняє будь-яке куріння у приміщеннях закладів ресторанного господарства. 

 

Упродовж листопада-грудня 2022 року волонтери провели моніторинг 320 закладів ресторанного господарства у 5 містах України: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Тернополі. Під час пресконференції учасники розкажуть про рівень дотримання бездимного законодавства в умовах воєнного часу, про зафіксовані волонтерами порушення та як державним органам і громадянам захистити своє право на працю та дозвілля без ризику для здоров’я від тютюнового диму чи нікотинових викидів. 

До участі у пресконференції запрошені:

  • Лада Булах — народний депутат України; 
  • Володимир Крейденко – народний депутат України
  • Олег Кобельков — начальник відділу контролю за рекламою та дотримання антитютюнового законодавства Департаменту захисту прав споживачів та контролю регульованими цінами;
  • Дмитро Купира — виконавчий директор ГО «Життя»; 
  • Олег Слабоспицький — координатор всеукраїнської кампанії «Молодь вільна від куріння».

Довідково: 11 липня 2022 року в Україні набув чинності Закон №1978-ІХ, який передбачає заборону куріння в усіх громадських та робочих приміщеннях сигарет для нагрівання на рівні з іншими тютюновими виробами, електронними сигаретами та кальянами.

 

Для контактної інформації: Дмитро Полонський, медіакоординатор ГО «Життя», 

063 344 12 69, dmytro.p@center-life.org

Поділитися новиною: