Презентація моніторингу кафе, барів та ресторанів м. Тернополя щодо дотримання Закону про заборону куріння

Дата: 17 березня (п’ятниця) о 10:00

Місце проведення: прес-центр телеканалу “Тернопіль-1” (вул. Олени Кульчицької 2-А)

Посилання на трансляцію

Прес-конференція буде присвячена результатам громадського моніторингу щодо дотримання бездимного законодавства в умовах воєнного часу, проведеного всеукраїнською кампанією “Молодь вільна від куріння” у партнерстві з центром громадянського представництва “Життя”. Учасники заходу розкажуть як державним органам і громадянам захистити своє право на працю та дозвілля без ризику для здоров’я від тютюнового диму чи нікотинових викидів.

 

Моніторинг відбувся у 5 містах України (Києві, Львові, Тернополі, Дніпрі, Одесі) протягом вересня-грудня 2022 р. і охопив 320 закладів ресторанного господарства. Під час прес-конференції буде презентована інфографіка з результатами по Україні та окремо по Тернополю.

 

До участі запрошені представники ДУ “Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ”, головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській обл., департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОВА, відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, громадські активісти.

 

­ Контактна особа: Олег Слабоспицький (096 646 22 57)

Поділитися новиною: