Презентація результатів репрезентативного опитування “Ставлення населення до антитютюнових заходів у 2022 році”

9 лютого об 11:00 у пресзалі інформаційної агенції “Укрінформ” громадська організація “Центр громадянського представництва “Життя” спільно з Київським міжнародним інститутом соціології та Центром громадського здоровʼя МОЗ України презентують результати репрезентативного опитування “Ставлення населення до антитютюнових заходів у 2022 році”. Опитування було проведено КМІС після завершення інформаційної кампанії “No smoking friendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу” у грудні 2022 року.

 

Учасники пресконференції представлять висновки дослідження, обговорять кроки для посилення виконання антитютюнового закону відповідними органами влади, а також актуалізують акценти для  наступних національних інформаційних антитютюнових кампаній.  

Місце проведення: м. Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, (2 поверх).

 

 

Запрошені учасники:

 

  • Михайло Радуцький, Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування;
  • Лада Булах, народний депутат України;
  • Андрій Скіпальський, національний координатор програм з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні;
  • Олександр Щербатюк, дослідник, координатор проєктів Київського міжнародного інституту соціології;
  • Представник Центру громадського здоровʼя МОЗ України;
  • Дмитро Купира, виконавчий директор ГО “Життя”;
  • Анастасія Бонковська, координаторка проєктів ГО “Життя”.

 

Довідково: Опитування проводилося за підсумками інформаційної кампанії “No smoking friendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу”, проведеної ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України” та ГО “Життя” протягом жовтня – листопада 2022 р. за підтримки міжнародної неприбуткової організації “Vital Strategies”.

 

Для контактної інформації: Анастасія Бонковська, менеджерка проєктів ГО “Життя”, (050) 293-39-97, bonkovskaa@center-life.org 

Поділитися новиною: