Смертельна доставка: тютюнові корпорації продовжують продавати дітям тютюн та вироби для його нагрівання (ВІДЕО)

Тютюнові корпорації продовжують продавати тютюн та вироби для його нагрівання дітям. 

 

Причиною є те, що новий Парламент, що працює вже понад рік, досі не ухвалив комплексний антитютюновий законопроєкт. Документ, покликаний заборонити рекламу електронних пристроїв та продаж всіх тютюнових виробів та засобів для куріння до 21 року, весь цей час «блукає» кабінетами парламентарів у пошуках підтримки.

 

Доставка тютюнових виробів — один з найпопулярніших видів реалізації подібного товару під час пандемії коронавірусу, у тому числі й серед неповнолітніх. Півроку тому доставкою виробів для куріння займався лише один з найбільших кур’єрських сервісів, але через кілька місяців різко припинив співпрацю з тютюновою індустрією. Нині ж тютюнові корпорації взяли справу у власні руки та продають свою продукцію неповнолітнім без посередників.

 

16-ти річна волонтерка ГО «Життя» Таня вирішила провести експеримент та замовити тест-драйв електронного девайса та пачку тютюнових виробів електричного нагрівання до нього. Аби спростити операцію, дівчина оплатила товар готівкою. І хоча телефоном оператори попереджали, що клієнтці буде необхідно пред’явити паспорт, кур’єр про документ навіть не згадав. Адже його головна мета — доставити чергове замовлення та залучити до куріння ще одну жертву, навіть попри те, що вона неповнолітня.

 

«Щодня, користуючись громадським транспортом, купуючи каву або ж просто прогулюючись містом, я бачу яскраву рекламу електронних сигарет, від якої просто неможливо сховатися. Така агресивна реклама націлена на мене та моїх однолітків, які рано чи пізно хоч раз пробують закурити. Своїм прикладом я хочу показати, що у наш час замовити доставку тютюнових виробів або ж їх замінників так же просто, як одяг в інтернет-магазині. Дуже шкода, що нікому нема до цього діла», – говорить 16-річна волонтерка ГО «Життя» Таня.

 

Ми закликаємо контролюючі органи звернути увагу на компанію Філіп Морріс, яка продає тютюнові вироби електричного нагрівання напряму неповнолітнім в таким чином порушує законодавство.

 

Поділитися новиною:

One thought on “Смертельна доставка: тютюнові корпорації продовжують продавати дітям тютюн та вироби для його нагрівання (ВІДЕО)”

Comments are closed.