Тютюнова ялинка для народних депутатів

7 грудня 2018 р. о 11:00 біля Верховної Ради України тютюнові корпорації встановлять та «прикрасять» своєю продукцією ялинку на радість депутата в знак подяки за бездіяльність Парламенту у розгляді антитютюнових законопроектів.

7 грудня 2018 р. об 11:00 біля Верховної Ради України тютюнові корпорації встановлять та «прикрасять» своєю продукцією ялинку на радість депутатам та, зокрема, на знак подяки Голові ВРУ Андрію Парубію за бездіяльність Парламенту у розгляді антитютюнових законопроектів.

Тютюнова ялинка символізуватиме можливості, якими користуються тютюнові компанії, щоб сигарети залишалися доступними та привабливими для дітей. Викладка сигарет, яка представлена у магазинах, супермаркетах, кіосках, та вільний продаж електронних сигарет дітям є тими маркетинговими інструментами, які допомагають тютюновим корпораціям залучати до куріння молодь та дітей замість курців, які померли або припинили куріння.

Більше про інструменти маркетингового впливу тютюнових корпорацій та тютюнових лобістів розкажуть запрошені спікери:

  • Отто Стойка, національний експерт з контролю над тютюном, головний лікар Київського міського центру здоров’я;
  • Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя»;
  • Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;
  • Дмитро Купира, представник ГО «Життя».

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Для контактної інформації: Дмитро Купира, координатор з адвокації ГО «Життя», (044) 234 93 20,  dmytro.centerlife@gmail.com.

Поділитися новиною: