У Києві стартувала інформаційна кампанія про шкоду пасивного куріння

19-го березня о 13:00 з нагоди проведення в м. Києві інформаційної кампанії про шкоду пасивного куріння відбудеться прес-конференція в прес-центрі Київської міської державної адміністрації. Захід організовано за ініціативи ГО «Життя» спільно з Київською міською радою.

Під час прес-конференції буде презентовано соціальну інформаційну антитютюнову кампанію, яка складається з відео, постерів та візуальних матеріалів у соціальних мережах. Експерти розкажуть про ризики для здоров’я дітей та дорослих від вторинного тютюнового диму, а також про вплив інформаційних кампаній на поведінку людей.

 

Запрошені спікери:

• Володимир Прокопів, заступник міського голови, секретар Київської міської ради;

• Андрій Скіпальський, директор директорату громадського здоров’я МОЗ;

• Федір Лапій, головний дитячий імунолог Департаменту охорони здоров`я м. Київ;

 Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя».

 

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

 

Додаткова інформація: тютюновий дим у більшості людей викликає відразливі відчуття. Але він має не лише неприємний запах – у цьому димі містяться небезпечні токсини та канцерогени. Вторинний тютюновий дим серед дорослих людей викликає серйозні серцево-судинні та респіраторні захворювання, включаючи ішемічну хворобу серця і рак легенів. Серед дітей грудного віку він провокує раптову смерть. У вагітних жінок він призводить до народження дітей з низькою масою тіла. Вторинний тютюновий дим викликає понад 890 000 передчасних смертей у світі на рік.

 

Попередня акредитація обов’язкова до 12:00 19-го березня.

 

Для контактної інформації: Левицька Оксана, координатор проектів ГО «Життя»,

(097)813 93 44

oksana.centerlife@gmail.com

Поділитися новиною: