АНОНС: Дякую, що не курите на моєму робочому місці!

Бармени пригощатимуть народних депутатів безалкогольним коктейлем «1978–IX» на знак вдячності за захист від вторинних тютюнових викидів на робочих місцях

У четвер, 24 лютого, у Міжнародний день бармена, представники цієї професії безкоштовно пригощатимуть народних депутатів, які голосували за ухвалення антитютюнового закону авторським безалкогольним коктейлем «1978–IX» на знак вдячності за захист їхніх робочих місць від вторинного тютюнового диму та нікотинових викидів.

 

Бармени вітають ухвалення бездимного Закону №1978–IX, який вже з 11 липня 2022 року забороняє вживання у закладах ресторанного господарства пристроїв для нагрівання тютюну та підтримують чинну заборону куріння тютюну, кальяну та електронних сигарет у закладах ресторанного господарства, адже хочуть дихати чистим повітрям на робочих місцях.

 

Бармени хочуть сказати «дякую за те, що не курите» і запрошують представників медіа, народних депутатів та антитютюнову громадськість о 15:30 до закладу «Urban Space 500», аби розпочати акцію та розповісти про зміни, яких чекають працівники закладів громадського харчування та відвідувачі. 

 

Місце проведення: «Urban Space 500», м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 9

Початок: четвер, 24 лютого, о 15:30 

Кожного народного депутата, який підтримав ухвалення антитютюнового Закону №1978–IX, бармени пригощатимуть безалкогольним коктейлем «1978–IX» з 15:30 до 18:00. 

 

До виступу на відкритті події запрошені:

  • народні депутати України;
  • Олександр Гришков – президент Всеукраїнської асоціації барменів України (AUBA);
  • Олег Оникієнко – президент Київської асоціації офіціантів;
  • бармени закладу «Urban Space 500»;
  • Дмитро Купира – виконавчий директор громадської організації «Життя»

 

Організатори: Всеукраїнська асоціація барменів, Київська асоціація офіціантів та громадська організація «Життя», яка понад 10 років працює на захист здоров’я українців від шкоди тютюну та нікотину.  

 

Довідково:

16 грудня 2021 року, Верховна Рада України ухвалила комплексний антитютюновий Закон 1978–IX та розширила коло країн, де заборонено курити електронні пристрої для куріння у всіх робочих приміщеннях, включно із кафе, барами та ресторанами. Дослідження та висновки ВООЗ однозначно вказують на те, що будь-які вторинні викиди тютюнових виробів та електронних сигарет є небезпечними для всіх оточуючих. А постійне потрапляння цих речовин до організму загрожує  розвитком проблем з дихальною системою, серцево-судинних хвороб та раку.

 

Для контактної інформації: Дмитро Полонський, медіакоординатор ГО «Життя», 063 344 12 69 dmytro.p@center-life.org

Поділитися новиною: