Анонс експертного обговорення: «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) та Український центр контролю над тютюном (УЦКТ) проводить презентацію та обговорення дослідження «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»,
виконаного Міжнародним центром перспективних досліджень актуальних проблем оподаткування тютюнових виробів у контексті євроінтеграції та підготовки проекту Державного бюджету України на 2015 рік.

 

Захід відбудеться у понеділок, 22 грудня, 2014 року з 15:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 14, офіс 10.
Експерти та економісти МЦПД представлять 1) аналіз стану державної акцизної політики щодо оподаткування тютюнових виробів; 2) аналіз основних положень Угоди про Асоціацію з ЄС стосовно ставок акцизів на тютюнові виробі, та огляд ринку тютюнових виробів у 2012-2014 рр., 3) аналізу соціально-політичних передумов та міжнародного досвіду підняття акцизних ставок на тютюнові вироби, 4) сценарні прогнози зміни акцизних ставок на тютюнові вироби та їхні економічні наслідків засобами економетричного моделювання.
Поділитися новиною: