АНОНС – Підвищення акцизів на тютюн: скільки коштуватимуть сигарети в Україні?

3 квітня 2014 року відбудеться прес-конференція Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну» на тему «Підвищення акцизів на тютюн: скільки коштуватимуть сигарети в Україні?». Економісти, експерти та громадськість нададуть оцінку змінам в акцизній політиці після набуття чинності Закону України № 4576 («Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні») з точки зору наповнення Державного бюджету та громадського здоров’я.

Базуючись на попередніх даних щодо динаміки надходжень до бюджету та показників споживання тютюнових виробів в Україні, учасники проаналізують причини та чинники, які спонукали владу до суттєвого підвищення акцизів на тютюн з 01 липня 2014 році на рівні 25%, а також нададуть прогнози стосовно вартості сигарет різних цінових сегментів та надходжень до Державного бюджету від продажу тютюнових виробів.

Прес-конференція відбудеться у четвер,  3 квітня, о 14:30 в інформаційному агентстві УНІАН за адресою: вул. Хрещатик, 4.

До участі у прес-конференції запрошені: 

·         Наталія Король, керівник відділу боротьби із неінфекційними захворюваннями Бюро ВООЗ в Україні;
·         Костянтин Красовськийкерівник відділу контролю за тютюном Інституту стратегічних досліджень МОЗ України;
·         Леся Оробець, народний депутат України, співавтор антитютюнових законів;
·         Андрій Скіпальський, голова Центру громадянського представництва «Життя», експерт Альянсу з виконання Рамкової Конвенції ВООЗ;
·         Ганна Гопко, координатор Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», експерт Центру громадянського представництва «Життя»;
·         Оксана Сапіга, завідуюча сектором акцизного податку Міністерства фінансів України.

Контактна особа:

Голуб Марія

координатор медіа програм

Центру громадянського представництва «Життя»

050-902-09-38, (044) 279 68 83, smokefreeukraine@center-life.org

Поділитися новиною: