Анонс прес-конференції: “Єврооптимісти закличуть прийняти антитютюновий законопроект №4030а”

19 жовтня о 9:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція на підтримку ухвалення законопроекту №4030а щодо захисту дітей від куріння. Цей законопроект забороняє видиме розміщення сигарет у місцях продажу і водночас сприяє європейській інтеграції України.

Законопроект №4030а отримав схвалення профільного Комітету з питань охорони здоров’я та рекомендований до розгляду Верховною Радою у першому читанні, проте вже майже рік не включається до порядку денного сесійних засідань Верховної Ради України.

Дослідження свідчать, що діти швидше починають курити, коли бачать сигарети в продажу: візуальна доступність цигарок на 64% збільшує ризик того, що діти почнуть курити. На жаль, зараз в Україні сигарети можна побачити з вітрини будь-якого кіоску, і це насправді є рекламою тютюнових виробів. Ухвалення законопроекту №4030азахистить дітей від тютюнової пропаганди та куріння. Законопроект №4030а відповідає Рамковій Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну, яку ратифікувала Україна, та нормам законодавства європейських країн.

Міжфракційне об’єднання «ЕвроОптимісти» закликає ухвалити законопроект №4030а та захистити дітей від куріння!

У прес-конференції візьмуть участь народні депутати України:

  • Світлана Заліщук,
  • Ігор Луценко,
  • Олена Сотник,
  • Оксана Юринець. 

Попередня акредитація на захід обов’язкова до 18:00 18 жовтня. За додатковою інформацією звертайтеся до Лесі Дяк, +38 096 576 06 48, ldyak@be-it.com.ua та Леони Красненкової +38 093 836 37 23,  lkrasnenkova@be-it.com.ua.

Поділитися новиною: