Анонс прес-ланчу: “Глобальне опитування дорослих щодо вживання тютюну: що змінилося в Україні за сім років?”

4 вересня з 13:00 до 15:00 в Президент Готелі відбудеться прес-ланч, під час якого будуть представлені результати другого Глобального опитування дорослих щодо вживання тютюну, реалізованого в Україні у 2017 році. Захід проводить Міністерство охорони здоров’я України спільно з Бюро Всесвітньої організації охорони здоров‘я (ВООЗ) в Європейському регіоні та Україні, Київським міжнародним інститутом соціології та Національною академією медичних наук України.

Під час заходу учасники оприлюднять ключові результати опитування 2017 року у порівнянні із 2010 роком, а також представлять досягнення України у запровадженні заходів з контролю над тютюном, обговорять виявлені проблеми та запропонують шляхи їх розв‘язання.

Глобальне опитування дорослих щодо вживання тютюну (GATS) проводилось в Україні двічі – у 2010 та 2017 роках – серед дорослого населення віком 15 років та старших. Воно мало на меті зібрати інформацію про поширеність вживання тютюнових виробів, припинення вживання тютюну, вплив вторинного тютюнового диму, економічні аспекти вживання тютюну, а також знання про шкоду куріння та ставлення до вживання тютюну. Застосування уніфікованої методології для збору та аналізу даних дозволяє порівняти дані двох років та оцінити зміни, які відбулися за цей період.

У заході візьмуть участь:

  • Уляна Супрун, в. о. Міністра охорони здоров’я України
  • Олег Дудін, головний спеціаліст Управління громадського здоров’я МОЗ України
  • Гауден Галеа, директор Відділу неінфекційних захворювань та зміцнення здоров’я на усіх етапах життя, Європейське регіональне бюро ВООЗ
  • Марта Еверард, представник ВООЗ та Глава Бюро ВООЗ в Україні
  • Наталія Король, фахівець з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні
  • Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології
  • Ганна Гопко, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах

Місце проведення: Президент Готель (вул. Госпітальна, 12).

Реєстрація починається о 12:45.

З 13:00 до 13:30 учасникам буде запропоновано пригощання; прес-конференція розпочнеться о 13:30.

Попередня акредитація обов’язкова. Просимо звертатись до 12:30 4 вересня в робочий час за телефоном (067) 500 15 23 або в будь-який час за електронною поштою < tpiaskovskaya@kiis.com.ua>. Контактна особа – Тетяна Пясковська.

Поділитися новиною: