Анонс: Як сигарети у вітринах впливають на дітей? – Дослідження”

2 березня о 10:30 в ІА «УНІАН» відбудеться прес-конференція, де учасники представлять дослідження Київської школи економіки щодо використання тютюновими компаніями рекламних інструментів для збільшення продажу сигарет у кіосках.

Під час прес-конференції експерти розкажуть про економічну роль кіосків, які торгують сигаретами, а також нададуть відповіді на такі питання: скільки нелегальних кіосків продають тютюн, хто стоїть за яскравим оформленням вітрин із сигаретами, та чи впливає викладка сигарет на бажання молоді купити цей товар.

Окрім того, учасники представлять законопроект №4030а[1], який передбачає заборону видимого розміщення тютюнових виробів у вітринах магазинів задля зменшення поширеності куріння в Україні, зокрема серед підлітків і молоді.

Учасники прес-конференції:

-Ольга Богомолець, голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я;

-Павло Яворський, дослідник Київської школи економіки;

-Джошуа Абрамс, директор програм Євразійського регіону кампанії «За майбутнє дітей без куріння», США;

-Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя»;

-Петро Король, юрист проекту «Київ без тютюнового диму» Центру демократії та верховенства права.

Попередня акредитація обов’язкова до 10:00 2 березня.

Для контактної інформації: Тотовицька Оксана, медіа-координатор Українського центру контролю над тютюном ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20,oksana@center-life.org.

[1] Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров’я від шкідливого впливу тютюнового диму)

Поділитися новиною: