АНОНС: Європейські стандарти в контролі над тютюном: Експерти вимагають запровадити нові правиламаркування сигаретних упаковок”

10 жовтня 2014 року відбудеться прес-конференція Центру громадянського представництва «Життя» та Центру контролю над тютюном, присвячена необхідності запровадження нових вимог до маркування упаковок із сигаретами, які слугуватимуть  більш ефективний способом попередження про шкоду від вживання тютюну.

Експерти з контролю над тютюном закличуть владу здійснити ротацію ілюстрацій на більш «страшні» та більші картинки та почати імплементацію Директиви ЄС 2014/40/EU, яка, крім іншого, передбачає збільшення розміру попередження до 65% передньої та задньої сторін сигаретної пачки, а також нанесення на 50% площі бокових сторін текстового попередження.

Організатори представлять 2-х метровий макет «європейської» сигаретної пачки, оформлений відповідно до вимог зазначеної директиви ЄС та представлять найдієвіші зображення з арсеналу міжнародної практики маркування тютюнових пачок.

Прес-конференція відбудеться у п’ятницю, 10 жовтня, об 11.30 в інформаційному  агентстві  УНІАН за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4.

До участі у прес-конференції запрошені: 

  • Костянтин Красовський, керівник відділу контролю за тютюном Інституту стратегічних досліджень МОЗ України;
  • Алла Григоренко, начальник відділу громадського здоров’я МОЗ України;
  • Андрій Скіпальський, голова Центру громадянського представництва «Життя», керівник Центру контролю над тютюном;
  • Наталія Король, керівник відділу боротьби із неінфекційними захворюваннями Бюро ВООЗ в Україні;
  • Марія Голуб, експерт з євроінтеграції.

Контактна особа:

Анна Постовойтова

Асистент проекту

Центру громадянського представництва «Життя»

Центру контролю над тютюном

095-3979450, (044) 279 68 83, smokefreeukraine@center-life.org

Поділитися новиною: