До Всесвітнього дня здоровʼя МОЗ відновило контроль за дотриманнм заборони куріння у приміщеннях кафе, барів та ресторанів

До Всесвітнього дня здоров‘я Міністерство охорони здоров’я України зробило важливу роботу для захисту здоров‘я громадян на робочих та у громадських місцях.
Набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2023 № 522 «Про затвердження Переліку підстав для здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення на період воєнного стану», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2023 року за № 561/39617, відновлено повноваження Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення на період воєнного стану.
Відновлено перевірки за скаргами громадян за куріння в приміщеннях кафе, барів, ресторанів.
Захистіть своє здоров’я!
Якщо вас або ваших близьких обкурюють тютюновими виробами, зокрема кальянами або електронними сигаретами чи сигаретами для нагрівання – невідкладно звертайтеся до Держпродспоживслужби.
Це можна легко зробити через застосунок Центр громадського здоров’я України прямо з вашого телефону.
Адміністрації недобросовісних закладів, у разі підтвердження порушення, сплатять штраф до 10 тисяч гривень.
Нагадаємо, що безпечного тютюнового диму та викидів електронних пристроїв для куріння не існує і вони завдають шкоди здоров’ю людей.
❗️Виконання законів і турбота про здоров’я є вкрай важливими для наближення перемоги України.
Звернення про порушення антитютюнового законодавства можна складати як письмово так і електронно і для цього маємо Сервіс розроблений ЦГЗ та портал звернень Держпроду:
Поділитися новиною: