Хто захистить права споживачів в умовах мораторію на перевірки бізнесу?

У четвер, 22 січня 2015 р., о 10:30, в інформаційному агентстві УНІАН, відбудеться прес-конференція представників громадської ради при Державній інспекції з питань захисту прав споживачів та представників бізнес-асоціацій, під час якої обговорять проблему відсутності державного механізму захисту прав споживачів в умовах продовження дії Постанови Кабінету Міністрів України  про «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13 серпня 2014 р.

Громадськість зверне увагу на те, що українські споживачі постали перед загрозою повної відсутності державного контролю за якістю товарів та послуг, що є прямим порушенням ст. 42 Конституції України.  Представники бізнес-асоціацій порушать проблему, як мораторій впливає на конкуренцію на ринку, та чи виконує ця заборона задекларовану функцію – зменшення адміністративного тиску перевіряючих органів на підприємців.

Прес-конференція  відбудеться за адресою: вул. Хрещатик, 4, конференц-зал УНІАН.

До участі у заході запрошені:

  • Олег Цільвік,заступник голови правління Союзу споживачів України;
  • Анатолій Пушкар,президент асоціації «Укрелектрокабель»;
  • Андрій Скіпальський, голова правління  Центру громадянського представництва «Життя»;
  • Лариса Криворучко,адвокат, заступник голови Громадської ради при Держспоживінспекції України.

За попередньою акредитацією звертайтесь до Тотовицької Оксани, медіа-координатора Центру громадянського представництва «Життя», за тел.: 063-261-74-05, (044) 279 68 83 або за електронною адресою: oksana@center-life.org

Поділитися новиною:
Теги новини: