Молодь виграє гру в кальмара проти куріння – акція до Міжнародного дня відмови від куріння

18 листопада о 9:30 у Міжнародний день відмови від куріння всеукраїнська кампанія “Молодь вільна від куріння” разом з ГО “Життя” та партнерами проведе акцію на Площі Конституції біля під Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, 5) із закликом посилення антитютюнового законодавства в Україні та прийняття проєкту Закону №4358. Під час акції відбудеться перфоменс з аналогією на відому “Гру в кальмара”.

 

На подію запрошені народні депутати України, представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ, експертна громадськість.

 

Станом на 2021 рік ситуація з курінням серед української молоді є загрозливою. За даними останніх опитувань вже понад 30% молоді курять класичні/ароматизовані/електронні сигарети або новітні розробки, такі як тютюнові вироби електричного нагрівання. Дослідження вказують, що значна частина молоді взагалі не знає про справжні наслідки для здоров’я та розвиток наркотичної залежності від вживання електронних пристроїв для куріння та кальянів.

 

Контакти організаторів: 0966462257 (Олег Слабоспицький, координатор всеукраїнської кампанії “Молодь вільна від куріння”)

Поділитися новиною: