Анонс брифінгу, присвяченого Міжнародному дню відмови від куріння

18 листопада о 15.35 на преспоінті Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, 3-й поверх) відбудеться брифінг народних депутатів, урядовців та представників міжнародних організацій з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння.

 

На брифінгу з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння виступлять:

  • Михайло Радуцький – голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування;
  • Лада Булах – Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування;
  • Ігор Кузін – заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України;
  • Андрій Скіпальський – національний координатор програм з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні

До участі у брифінгу також запрошені:

  • Руслан Стефанчук – Голова Верховної Ради України;
  • Давид Арахамія – Голова депутатської фракції “СЛУГА НАРОДУ”.

Вхід для журналістів за картками акредитації Верховної Ради України.

 

Щороку від хвороб, спричинених курінням, помирає  85 тисяч наших громадян, кожен п’ятий школяр віком від 13-15 років курить електронні пристрої для куріння, а кожен сьомий перебуває у наркотичній залежності від тютюну.

 

Для розв’язання проблеми епідемічного поширення куріння тютюну та електронних пристроїв депутатами Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розроблений комплексний антитютюновий законопроєкт №4358, який готовий до ухвалення Парламентом в другому читанні. Норми антитютюнового законопроєкту №4358 базуються на доведених інструментів зниження поширеності куріння передбачених Рамковою конвенцією ВООЗ із боротьби проти тютюну та імплементує положення євроінтеграційної Директиви 2014/40/ЄС щодо захисту здоров’я громадян. Розроблений Комітетом законопроєкт №4358 підтриманий міжнародними організаціями та антитютюновою громадськістю та, перш за все, спрямований на захист дітей та молоді від залучення до початку куріння.

 

Для контактної інформації: Дмитро Полонський, медіакоординатор ГО «Життя», 063 344 12 69, dmytro.p@center-life.org

Поділитися новиною: