ПРЕС-АНОНС: В Україні стартує перша національна інформаційна кампанія про шкоду пасивного куріння

31-го травня об 11:00 з нагоди проведення у червні першої національної інформаційної кампанії про шкоду пасивного куріння відбудеться прес-конференція в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ». Захід організовано за ініціативи ГО «Життя» спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України.

Інформаційна кампанія присвячена Всесвітньому дню без тютюну, який щороку відзначається 31 травня. Цього року темою Всесвітнього дня без тютюну є тютюн і здоров’я легень.

Під час прес-конференції буде презентовано соціальну інформаційну антитютюнову кампанію, яка складається з відео, постерів та візуальних матеріалів для соціальних мереж. Експерти розкажуть про ризики та шкоду від вторинного тютюнового диму для здоров’я дітей та дорослих, а також про вплив інформаційних кампаній на поведінку людей.

 Запрошені спікери:

  • Наталія Король, фахівець із неінфекційних захворювань Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні;
  • Владислав Збанацький, Заступник генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України;
  • Володимир Прокопів, заступник міського голови, секретар Київської міської ради;
  • Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя».

  Адреса: м. Київ, вул. Б.Хмельницького 8/16, 1 поверх.

 Додаткова інформація: тютюновий дим у більшості людей викликає відразливі відчуття. Але він має не лише неприємний запах – у цьому димі містяться небезпечні токсини та канцерогени. Вторинний тютюновий дим серед дорослих людей викликає серйозні серцево-судинні та респіраторні захворювання, включаючи ішемічну хворобу серця і рак легенів. Серед дітей грудного віку він провокує раптову смерть. У вагітних жінок він призводить до народження дітей з низькою масою тіла. Вторинний тютюновий дим викликає понад 890 000 передчасних смертей у світі на рік.

Ця кампанія проводиться за підтримки глобальної організації охорони здоров’я «Vital Strategies».

 Попередня акредитація обов’язкова до 10:00 31-го травня

 Для контактної інформації: Левицька Оксана, координатор проектів ГО «Життя», (097)813 93 44

oksana.centerlife@gmail.com

Поділитися новиною: