ПРЕС-АНОНС: “Як змінилась поширеність куріння в Україні за останній рік, та які фактори вплинули на споживання сигарет: дослідження КМІС”

1-го лютого в інформаційному агентстві «УНІАН» о 10:00 відбудеться прес-конференція, де народні депутати та експерти з громадського здоров’я розкажуть про те, як змінився рівень поширеності куріння в Україні за 2015 р., порівняно з попередніми роками, та що вплинуло на це.

Учасники звернуть увагу на те, як тютюнові компанії маніпулюють маркуванням пачок сигарет та графічними попередженнями, а також запропонують план дій на 2016 р.

Експерти представлять результати загальнонаціонального опитування (омнібус) щодо тютюнокуріння в Україні, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Учасники прес-конференції:

Ольга Богомолець, народний депутат, голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я;

Наталія Півень, начальник відділу законодавчих ініціатив Департаменту громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України;

Тетяна Андрєєва, кандидат медичних наук, експерт з охорони громадського здоров’я, головний редактор міжнародного рецензованого журналу “Tobacco Control and Public Health in Eastern Europe”

Андрій Скіпальський, керівник Українського центру контролю над тютюном, ГО «Життя».

Початок прес-конференції: 1 лютого 2016 р., 10:00 год.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, конференц-зал УНІАН

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова: (063) 261-74-05, (044) 279-68-83, oksana@center-life.org, Оксана Тотовицька (до 9:00 год., 1 лютого)

Поділитися новиною: