Пресконференція “Презентація інформаційної кампанії “No Smoking Friendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу України”

3 листопада об 11:00 у пресзалі інформаційної агенції “Укрінформ” ГО “Центр громадянського представництва “Життя” спільно з ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України” проведе пресконференцію де презентує запуск антитютюнової інформаційної кампанії “No Smoking Friendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу України”.

 

11 липня 2022 року набули чинності норми антитютюнового Закону 1978-ІХ, який захищає українців від шкоди пасивного куріння в громадських місцях. Аби поінформувати суспільство про нові законодавчі зміни, ГО “Життя” у партнерстві з Центром громадського здоров’я розпочали соціальну інформаційну антитютюнову кампанію, яка закликає українців дотримуватися Закону та відстоювати своє право на бездимне середовище.

 

Під час заходу буде презентовано інформаційну кампанію, яка складається з відео, постерів та візуальних матеріалів для соціальних мереж. Запрошені учасники пресконференції розкажуть, як саме можна захистити себе від шкоди пасивного куріння в громадських місцях, та пояснять важливість забезпечення виконання законів у сфері захисту здоров’я населення.

Місце проведення: м. Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, (2 поверх).

 

До участі у пресконференції запрошені:

  • Дмитро Купира, виконавчий директор ГО “Центр громадянського представництва “Життя”;
  • Ірина Сорока, завідувачка відділу профілактики неінфекційних захворювань ЦГЗ;
  • Наталія Гриб, фахівчиня з профілактики неінфекційних захворювань ЦГЗ;
  • Андрій Скіпальський, національний координатор програм з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні;
  • Антон Шкіряк, лікар-онколог, амбасадор антитютюнового руху “2022 Без Тютюну”, герой інформаційної кампанії;
  • Наталка Соколенко, журналістка та громадська діячка, героїня інформаційної кампанії.

 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

 

Для контактної інформації: Анастасія Бонковська, менеджерка проєктів ГО «Життя», (050) 293-39-97, bonkovskaa@center-life.org 

Поділитися новиною: