Соціальна рекламна кампанія з Наталією Могілевською “Кидай курити зі мною!” триває у Києві

У такий спосіб відома українська співачка, яка більше року тому сама позбулася нікотинової залежності, підтримала атитютюнову соціальну ініціативу. Ініціатором соціальної кампанії виступив Регіональний Центр «Життя» – член Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну!» у партнерстві з Асоціацією зовнішньої реклами України.

В Києві ці «тематичні» сіті – лайти будуть розміщуватись на протязі місяця – до середини листопада. Також наразі тривають перемовини стосовно можливості поширення кампанії  і на інші регіони України.

«Нагадаємо, що 31 травня 2013 року, у Всесвітній день без тютюнового диму, Наталія Могилевська відсвяткувала власну дату – «рік без куріння». Тоді під час прес-конференції народна артистка України розказала про власний досвідом боротьби з курінням та поділилась дієвими порадами як швидше позбутись цієї звички.

Відомі українці охоче долучаються до антитютюнових громадських ініціатив,  направлених, в першу чергу, на депопуляризацію та дегламуризацію куріння. Так, у 2008 році з’явився «Маніфест проти куріння»,  який підписали понад 150 суспільних діячів, зірок спорту, кіно та шоу-бізнесу. Весь комплекс вітчизняних антитютюнових заходів дає хороші результати – останніми роками Україна за рівнем поширеності куріння з 4 місця у світі перейшла на 22-ге, а рівень споживання сигарет за 6 місяців цього року знизився на 15%.

Поділитися новиною: