Ведучі телеканалу ICTV підтримали “Маніфест за майбутнє без тютюну”

29 травня, активісти «Коаліції за вільну від тютюнового диму Україну», популяризуючи «Маніфест за майбутнє без тютюну», приєдналися до святкування Дня Києва і благодійного заходу «Пробіг під каштанами». Нашими однодумцями у цей день стали зірки телеканалу ICTV, які не тільки взяли участь у благодійному марафоні, а й підтримали ідею звільнення України від тютюну.

Свідомі громадяни України, зірки ICTV поставили свої підписи під «Маніфестом за майбутнє без тютюну». Цей крок свідчить про те, що працівники телеканалу ICTV мають відповідальне ставлення до здоров’я. Вони, як виявилося добре знають, яку шкоду завдає куріння не лише здоров’ю, а й економіці країни та усвідомлюють, що їхньому прикладу будуть слідувати сотні інших звичайних українців.

Тала Калатай (ведуча проекту «День у великому місті») та Юлія Зорій (ведуча проекту «Ранок у великому місті»)

Оксана Гутцайт (ведуча програми «Факти»)

Євгеній Цирень (режисер)

Андрій Ковальський (ведучий проекту «Факти. Спорт»)

В’ячеслав Цимбалюк (ведучий проекту «Факти. Спорт») 

Нагадаємо, що 2016 р. став початком відліку кінця ери тютюну в Україні. Світова тенденція «Майбутнього без тютюну» набирає обертів у світі, зокрема Фінляндія, Швеція, Нова Зеландія, Сінгапур запланували найближчим часом повністю звільнитися від епідемії тютюнокуріння.

З огляду на те, що в Україні щороку близько 63 тисяч осіб помирають від хвороб, викликаних курінням, а близько 7% підлітків курять щоденно, громадські активісти «Коаліції за вільну від тютюнового диму Україну» вимагають не просто зменшення поширеності куріння, а тотального звільнення від тютюну. А передумови для такого сміливого кроку є, кількість курців в Україні з 2008 по 2015 рр. зменшилася з 10 млн до 6,7 млн українців.

Ідея України без тютюну запалює серця й вселяє надію у те, що покоління маленьких українців уже дуже швидко не будуть знати, що таке куріння й на відмінно від нас не відчуватимуть на собі смертельних наслідків для здоров’я від хвороб, викликаних тютюном.

Пропонуємо долучитися кампанії «За майбутнє без тютюну», підписавши Маніфест http://bit.ly/1TyOkNV

Поділитися новиною: