ВИКРИЙ МАНІПУЛЯЦІЇ ТЮТЮНОВОЇ ІНДУСТРІЇ — ВРЯТУЙ НАСТУПНІ ПОКОЛІННЯ!

Всесвітній центр ефективного управління контролю над тютюном (GGTC), партнер “Стоп тютюновим організаціям і продукції” (STOP), оголосив конкурс візуального контенту (меми, GIF-зображення, діджитал-стікери, постери, інфографіки та короткі відеоролики). Візуальні матеріали мають ілюструвати специфіку маніпулятивних технологій, до яких вдається тютюнова індустрія задля продажу своєї смертельної продукції.

Серед учасників буде розіграно грошові винагороди у розмірі від $500 до $5000. Крім того, роботи-переможці буде розіслано антитютюновим активістам по всьому світу задля підтримки їх зусиль у боротьбі з маніпулятивною діяльністю тютюнової індустрії.

 

Конкурс приурочено до Всесвітнього дня без тютюну, цьогорічна тема якого — “Захист молоді від маніпуляцій тютюнової індустрії та залучення до тютюнової та нікотинової залежності”. Візуальний контент повинен інформувати молодих людей про оманливі інструменти тютюнових компаній та спонукати їх до протидії індустрії.  Роботи прийматимуться як українською, так і англійською мовами з 28 квітня.  Дедлайн подачі проєктів — 20 травня.  УВАГА:  ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ПРОЄКТІВ ПРОДОВЖЕНО ДО 31 ТРАВНЯ. ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ БУДЕ ОГОЛОШЕНО НА ПОЧАТКУ ЧЕРВНЯ.

 

Щоб подати завку, потрібно зареєструвтися за посиланням https://www.ggtc.world/exposetobacco/   Уважно читайте умови конкурсу та вимоги до розміщення робіт. Інформацію можна прочитати українською. Змінити мову можна у підрозділі  Select Language.

 

Також просимо надсилати ваші матеріали на електронну адресу svitlana@center-life.org 

У графі position пишемо ким ви працюєте, або якщо навчаєтеся, то пишете, що студент.

У графі organization пишемо NGO Advocacy center “Life”.

На наступній сторінці –  Declaration of Interests, слід поставити свій підпис (його можна зробити мишкою).

Якщо виникнуть питання, звертайтесь за електронною адресою svitlana@center-life.org  або телефоном 050 336 29 20

Поділитися новиною: