Анонс: “Бізнес на школярах: як із дитинства формується тютюнова залежність?”

У понеділок, 29 серпня о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН відбудеться прес-конференція, а по завершенню прес-тур, де учасники розкажуть, як тютюнові корпорації спрямовують яскраву викладку сигарет у вітринах кіосків та магазинів на залучення дітей до куріння.

Під час прес-конференції учасники представлять, як викладка сигарет впливає на дітей; звернуть увагу на тютюнові вітрини у кіосках біля шкіл, де поруч із сигаретами знаходяться напої чи солодощі для дітей. Експерти також презентують результати фокус-груп проведених Київським міжнародним інститутом соціології на тему: «Вплив реклами тютюнових виробів  в точках продажу на дітей в Україні» за участі учнів 1-4 класів.

У прес-конференції візьмуть участь:

–          Марічка Падалко, ведуча телеканалу 1+1, мама школярів;

–          Тетяна Федунова, Голова асоціації керівників шкіл м. Києва, директор СШ №85 (Голосіївський район);

–          Юлія Солоха, координатор проекту “Київ без тютюнового диму” Центру демократії та верховенства права;

–          Наталія Харченко, виконавчий директор КМІСу;

–          Оксана Тотовицька, медіа-координатор Українського центру контролю над тютюном ГО “Життя”;

–          представник МОН;

–          представник від КМДА;

Захід відбудеться за адресою: вул. Хрещатик, 4, інформаційне агентство УНІАН.

Під час прес-туру журналістів запрошують відвідати кіоски, які знаходяться біля шкіл і мають у вітринах сигарети, що лежать поруч із солодощами. Автобус для прес-туру стоятиме біля інформаційного агентства. Представників ЗМІ привезуть назад до УНІАНу.

Київські школи щільно оточені кіосками з тютюновими виробами, як «тютюновими тенетами», в які потрапляють діти. Яскраві кольорові дизайнерські рішення, що агресивно використовуються у викладці тютюнових пачок приваблюють їх та спонукають спробувати. На думку експертів, пачки навмисно розташовані на рівні очей дітей та межують на вітринах із солодощами та іграшками.

Акредитація обов’язкова!

Контактна особа: Юрій Примачук

Тел.:  (050) 947 42 47; E-mail: yuriyprymachuk@gmail.com

Поділитися новиною: