Анонс. «Обережно: незаконні тютюнові вироби!» – презентація громадського моніторингу

2-го травня з 11:00 до 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, де Український центр контролю над тютюном ГО “Життя” спільно з Агенцією журналістики даних представлять результати громадського моніторингу незаконної торгівлі тютюном у місті Києві. Також учасники презентують інтерактивну карту пунктів незаконної реалізації сигарет.

Нелегальна торгівля тютюновими виробами завдає серйозної шкоди суспільству, оскільки підриває систему оподаткування тютюнових виробів, знижує середній рівень цін на сигарети і робить куріння доступним. Доходи від контрабанди тютюнових виробів йдуть злочинним і терористичним групам.

На жаль, незаконна торгівля тютюновими виробами продовжує мати місце на вулицях м. Києва! Це й не дивно, оскільки на державному рівні ця проблема також ігнорується: Адміністрація Президента заблокувала ініціативу Кабміну щодо приєднання до міжнародного Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами, який ратифікували вже 33 держави та Євросоюз.

Спікери:

  •    Остап Єднак, народний депутат України;
  • Андрій Скіпальський, голова правління ГО “Життя”;
  • Євгеній Плінський, журналіст-розслідувач “1+1 медіа”;
  • Олександр Оксимець, аналітик ГО “Агенція журналістики даних”;
  • Костянтин Красовський, експерт з контроолю над тютюном;
  • Представник Міністерства внутрішніх справ України.

Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Для контактної інформації: Оксана Тотовицька, медіа-координатор ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, oksana@center-life.org

Поділитися новиною: