Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге зустрівся з представниками громадських організацій

Під час візиту до України, Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ доктор Ганс Клюге, разом із доктором Ярно Хабіхтом, Главою Бюро ВООЗ в Україні зустрілися з провідними організаціями громадянського суспільства у сфері охорони здоров’я в Україні. На зустріч також було запрошено представників громадської організації «Життя».

 

Зустріч дозволила обговорити основні напрямки співпраці ВООЗ та громадянського суспільства в рамках Європейської програми роботи «Спільні дії для міцнішого здоров’я», а також роль неурядових організацій у її впровадженні в Україні в контексті покращення здоров’я для всіх.

 

Під час зустрічі, виконавчий директор громадської організації «Життя» Дмитро Купира наголосив на знаковій перемозі України в реалізації політик MPOWER з посилення захисту населення від шкоди тютюну завдяки ухваленню антитютюнового закону №1978-ІХ.

 

І найважливіше, що саме Україна цього року стала прикладом для країн ЄС в гармонізації акцизів на сигарети та тютюнові вироби для нагрівання (ТВЕН), що дозволило у шість разів збільшити надходження до Держбюджету від акцизів на ТВЕНи всього за рік.

 

Попереду для України стоїть завдання заборонити рекламну викладку тютюнових виробів та електронних пристроїв для куріння у точках продажу, а також  запровадити стандартизовану упаковку тютюнових виробів.

 

Поділитися новиною: