Тендер на розробку сервісу з надання допомоги у припиненні куріння

Громадська організація «Життя» в межах проекту по відмові від куріння (впроваджується за підтримки ВООЗ) оголошує тендер на розробку національного сервісу з надання допомоги у припиненні куріння, в межах якого надаватиметься допомога особам, що страждають від тютюнової залежності.

Громадська організація «Життя» в межах реалізації спільного проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я та Швейцарського Бюро співробітництва «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» впроваджує проект по відмові від куріння. Реалізація проекту передбачає створення національного сервісу з надання допомоги у припиненні куріння, в межах якого надаватиметься допомога особам, що страждають від тютюнової залежності. Сервіс складатиметься з «гарячої» телефонної лінії та веб-порталу (веб-сайту), які функціонуватимуть як єдина система (потенційно поєднана черезCRM). Технічне завдання для розробки сервісу за посиланням  .

Терміни розробки сервісу:

до 30 грудня 2016 р. – розроблена базова версія сайту (структура, основні функції);

до 30 січня 2017 р.:

-веб-сайт технічно готовий до повноцінної роботи (з додатковими опціями);

-телефонна лінія готова до запуску у тестовому режимі.

Вимоги до виконавців:

Для участі у тендері необхідно надіслати:

1) Інформацію про організацію та досвід реалізації подібних проектів (розробки подібних систем).

2) Комерційну пропозицію з термінами розробки та орієнтовним бюджетом. Прохання вказувати окремо вартість розробки веб-сайту, вартість придбання та обслуговування номеру для телефонної лінії, вартість вхідних та вихідних дзвінків, а також вартість рішення для інтеграції веб-сайту та лінії у єдину систему.

Термін подачі тендерних пропозицій.

Чекаємо на ваші пропозиції до 18:00, 21 листопада 2016 р. на електронну адресуkateryna@center-life.org з позначенням теми листа «Тендер».

Контакти для запитань: тел.: +38 044 234 93 20, моб. +38 050 913 70 58 (Катерина)

Поділитися новиною:
Теги новини: